Pakalpojumi

Mērsraga osta līdz šim ir bijusi arī ļoti veiksmīga stratēģisko partneru piesaistē, kas ir viens no būtiskākajiem faktoriem, nodrošinot stabilus kravas apjomus ostai. Mērsraga ostā darbojas vairāki ārvalstu kompāniju meitas uzņēmumi, kā arī vietējās firmas, kas importē un eksportē dažādas kravas: SIA “Metsa Forest Latvia”, SIA “SBE Latvija”, SIA “Domše Latvija”, SIA LSEZ “Laskana”, SIA “ACA Timber” un citas. Ostas pārvalde pastāvīgi strādā pie kravu diversifikācijas, un tā rezultātā tiek pārkrauts aizvien vairāk ar koksni nesaistītu kravu veidu, tai skaitā grants, smilts, akmens šķembas, tehniskā sāls, graudi u.c. 

Ostā šobrīd darbojas trīs stividorkompānijas (klikšķināt uz saites, lai skatītu sarakstu): SIA “Fineks MT”, SIA “Metsa Forest Latvia” un SIA “Gamma-Rent”. SIA “Fineks MT” sniedz industriālās tehnikas pakalpojumus pie piestātnes Nr. 6 (dziļums – 6,5 m), bet SIA “Gamma-Rent”sniedz industriālās tehnikas pakalpojumus pie piestātnes Nr. 4 (dziļums – 5,0 m). Ostā savus pakalpojumus kuģošanas kompānijām sniedz vairākas kuģu aģentēšanas firmas (klikšķināt uz saites, lai skatītu sarakstu), ar kurām ostas pārvalde sadarbojas jau ilgstoši un ar labiem rezultātiem. 

SIA “Metsa Forest Latvia” iepērk papīrmalku celulozes ražotnēm Somijā un Zviedrijā. “Metsaliitto Group” ir gadu desmitiem ilga pieredze celulozes ražošanā, un tas ir viens no lielākajiem meža pārstrādes uzņēmumiem Eiropā, ražotnes ir izvietotas vairākās Eiropas valstīs, bet produkcija tiek izplatīta visā pasaulē.

Pašreiz 34 nomniekiem iznomāti 44 ha zemes ostas teritorijā, galvenokārt dažādas ar ostas pakalpojumiem saistītas uzņēmējdarbības veikšanai. Ostā ir brīvas zemes platības, kuras labprāt iznomāsim jauniem komersantiem. 

Kravu pārvadājumi

Jahtu apkalpošana

Zvejas osta

This site is registered on wpml.org as a development site.